چرا بعضی افراد خوشحال ترند، اعتماد به نفس بیشتری دارند، و در کارهایشان بیشتر از بقیه موفق ترند. آنها چه چیزی را می دانند که ما نمی دانیم ؟

 

در Documentary ما شما نقشه ی راهی را کشف خواهید کرد که به شما کمک می کند تا بفهمید چرا و چگونه به جایی که می خواهید برسید.

گزارشات ما یک چارچوب انحصاری است برای اینکه به شما کمک کند تا کشف کنید واقعا می خواهید چه کسی باشید، و چگونه می خواهید مسیر زندگانی خود را بیپمایید، این نقشه در تمامی مسیر به شما یاری خواهد رساند.

موضوع ساده است، ما خودمان را وقف درک شخصیت کرده ایم. بنابراین شما می توانید به آنچه که از زندگی می خواهید برسید فقط با این وسیله که “خودتان” باشید.

هنگامی که مطالب و مقالات ما در وب سایت یک دید کلی از شخصیتتان را برایتان فراهم می کند، کتاب های الکترونیکی ما بینش عمیق تری را همراه با اطلاعاتی دقیق تر که خاص شماست را برایتان فراهم می کند. شما نقشه راهی را دریافت خواهید کرد که در بزرگترین چالش شما و پیدا کردن موفقیت هایی که همیشه آرزوی آن را داشته اید به شما کمک می کند.

ما با در دسترس داشتن جدیدترین منابع و تحقیقات به روز توانسته ایم کتاب های الکترونیکی جامع و کاملی را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید به بینش عمیق تری از آنچه هستید بدست آورید. سال هاست موسسات بزرگی در این حوزه دست به مطالعات فراوانی زده اند و این نتایج حاصل ۱۵ میلیون آنالیز تست های مختلف است. مطئن باشید میلیون ها دلار صرف شده است تا نتایجی حاصل شود قابل اطمینان برای آنچه که امروز در اختیار شما قرار داده می شود. بهتر است شما هم به یکی از موسسات مطرح در این زمینه سری بزنید.

www.cpp.com

مطالب ما به شما ۳ کمک بزرگ می کند

درک شدن از جانب دیگران

ممکن است شما در طول زندگی احساس بیگانه بودن را داشته ابشید. ما از شما می خواهیم که بدانید افرادی هستند که شما را درک می کنند که واقعا چه کسی هستید، حتی اگر آدم های اطراف شما ندانند.

ساخت روابط معنادار

متفاوت بودن از افراد اطرافتان می تواند باعث شود که احساس شکست و تنهایی کنید، ما می خواهیم به شما کمک کنیم که ارتباطات معنی دار و دلخواه خود را پیشرفت بدهید.

راهبری به سمت داشتن یک زندگی کامل

هر نوع شخصیتی موارد منحصر به فرد با ارزشی برای پیشنهاد دارد، در عین حال مسیر رسیدن به مقصد همیشه موانعی دارد و ما می خواهیم به شما کمک کنیم که بالقوه های خود را به عمل تبدیل کنید.

در گزارشات ما چه چیز هایی را خواهید دید؟

در هر فصل جزئیاتی از آنالیز و بررسی شخصیتتان وجود دارد که به شما کمک می کند شناخت بهتری نسبت به نقاط قوت و ضعف خود داشته باشید.

در زیر شما با فصول آن آشنا خواهید شد.

  1. ویژگی های شخصیتی
  2. برخی از نقاط ضعف شخصیتی
  3. محل کار
  4. عناوین شغلی
  5. ارتباط با دیگران
  6. اوقات فراغت
  7. پیشنهاداتی جهت بهبود شخصی
  8. روابط بین تیپ های شخصیتی با تیپ شخصیتی شما

 

ما در طول مسیر با شما هستیم.